Firma BRB SP. J powstała w wyniku połączenia doświadczenia, wiedzy i potencjału naszych rodzinnych firm działających od ponad 20 lat w branży opakowaniowej, logistycznej i przetwórczej.

Misją naszej firmy jest hasło: „Jedna firma – komleksowa obsługa”. Chcemy rozbudować naszą firmę tak, abyśmy mogli jako producent i importer, kompleksowo obsługiwać firmy w zakresie specyfiki swoich potrzeb.

W znacznej mierze osiągamy ten cel już w tej chwili. Własny import i produkcja oraz współpraca z potentatami w produkcji materiałów opakowaniowych i jednorazowej odzieży ochronnej owocuje tym, że jesteśmy w stanie dostarczyć niemal każdy rodzaj opakowania czy zabezpieczenia wyrobów dla często bardzo specyficznych potrzeb Klientów. W tej chwili dzięki zapleczu maszynowemu, kapitałowemu i logistycznemu mamy bardzo szeroki wachlarz gotowych produktów. Chcemy w dalszym ciągu inwestować w nowoczesne technologie i nowe produkty, zapewniając krótszy czas realizacji zleceń, niezmiennie wysoką jakość i korzystne ceny.

Będąc w czołówce firm dostarczających materiały opakowaniowe i odzież ochronną, rozumiemy doskonale, że inwestycje w nowe technologie, szkolenia kadry pracowniczej, nowoczesne narzędzia pracy to cele, które należy realizować w trosce o dobro naszych Klientów. W rozbudowanej polityce jakości wytyczamy sobie cele i je realizujemy.

Nasze podstawowe cele:

  • doskonalenie organizacji
  • doskonalenie procesów logistycznych
  • rozwój i doskonalenie zasobów ludzkich
  • rozszerzenie obszaru działalności firmy
  • wprowadzanie inowacyjnych produktów

Sukcesywnie poszeżamy naszą ofertę o nowe produkty. Zainwestowaliśmy w nowoczesną halę magazynową oraz nowoczesny system informatyczny klasy ERP pozwalający na zaawansowane zarządzanie firmą. Liczymy że uproszczenie i unowocześnienie dzięki zintegrowanemu systemowi CRM przyczyni się do polepszenia obsługi naszych klientów.

brb1brb1brb2brb2brb3brb3brb4brb4brb5brb5

Firma BRB Sp. J. posiada nowoczesne zaplecze biurowe, magazynowe i produkcyjne. Magazyn spełnia wszystkie wymogi sanitarne. Dział logistyki pracuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Współpracujemy z kilkoma sprawdzonymi firmami kurierskimi. Przez dywersyfikację obsługi procesów logistycznych jesteśmy w stanie zapewnić szybką i sprawną obsługę.

 

B-R-B  / Tel: +48 503 77 53 54 / email:  bok@b-r-b.eu