Drukuj

Plandeki Ochronne

Opublikowano w Opakowania

tarpaulin-plandeki-brb-producenttarpaulin-plandeki-brb-producent

Nasze plandeki są idealne do stosowania jako przykrycia. Plandeki są też odpowiednie do wielu innych zastosowań, w tym w budownictwie, rolnictwie, domu i ogrodzie.

Plandeli lub jak są też nazywane- pokrowce składają się z górnej i dolnej warstwy laminatu z foli PE. Wewnątrz, pomiędzy laminatem znajduje się szkielet wykonany z tkaniny polietylenowej o genstym splocie.

 

 

 

 

Drukuj

Worki PP, polipropylenowe, jutowe

Opublikowano w Opakowania

worki-pp-worek-polipropylenowyworki-pp-worek-polipropylenowyWorki polipropylenowe ( worek PP, worki jutowe ) są idealne do pakowania, przechowywania i transportu wszelkiego rodzaju materiałów sypkich. Worki PP są wykorzystywane w rolnictwie, ogrodnictwie, przemyśle młynarskim, paszowym, przetwórczym, spożywczym, chemicznym budowlanym itp. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów i grubości wykorzystywane są również z powodzeniem w przemyśle odzieżowym oraz do uszczelniania lub budowania wałów przeciwpowodziowych.

 

 

Drukuj

Reklamówka na rolce HDPE 5kg

Opublikowano w Opakowania

reklamówka na rolce brb t-shirt on roll import exportreklamówka na rolce brb t-shirt on roll import exportReklamówki jednorazowe  HDPE ( 5kg / 6mik ) na rolce

Reklamówki foliowe HDPE przeznaczone są do pakowania towarów spożywczych i przemysłowych. Mocne i łatwe w użyciu. Powszechnie znane są jako siatki sklepowe tzw. zrywki używane na stoiskach nabiałowych. Posiadają atest PZH.

Drukuj

Gumki recepturki, gumki lateksowe, gumki kauczukowe (2)

Opublikowano w Opakowania

 

gumki-recepturki-gumka-lateksowe-kauczukgumki-recepturki-gumka-lateksowe-kauczukNasza firma jest importerem gumek recepturek. Gumki recepturki stosowane są w ogrodnictwie, biurach, aptekach i bankach.

Posiadamy gumki recepturki średnicach od 15 - 100mm
Dostępne kolory :biały, zielony, czerwony, cielisty

*Na zamówienie sprowadzimy gumki o dowolnym kolorze i rozmiarze!

 

 

 

 

 

Drukuj

Woreczki strunowe (2)

Opublikowano w Opakowania

woreczki-strunowe-strunowki-200woreczki-strunowe-strunowki-200Torebki strunowe/ woreczki strunowe LDPE / Torebki z zamkiem strunowym / Woreczki strunowe

Od czasu wprowadzenia pierwszej zamykanej Torebki / woreczki strunowe / w USA minęło ponad 50 lat. Nasze woreczki strunowe z czerwoną linią wyznaczają obecnie standard. Pasują do każdego przemysłowego zastosowania ( szybkie, łatwe i masowe pakowanie). Pamiętaj, czerwona linia na krawędzi worka jest naszą gwarancją stałej jakości ... za każdym razem! Zamek strunowy łatwo się zatrzaskuje i otwiera - nawet jedną ręką. Ma doskonałą jakość, którą można poczuć i jest produkowany w 100% z folii LDPE. Woreczki strunowe z czerwoną linią są spakowane w wygodne opakowanie z zamkiem po 100szt. Wszystkie opakowania są z kolei pakowane w wysokiej jakości pudełka z tektury falistej. 

 

B-R-B  / Tel: +48 503 77 53 54 / email:  bok@b-r-b.eu